Houwaert's & Dla Ciebie

Officially FCI registered kennel since 1988 and 2001             Kees & Kamila van Gorp tel: + 31 6 547 165 56

Witamy serdecznie,

Nazywamy się Kees & Kamila van Gorp. Od 18 marca 2009 roku jesteśmy małżeństwem. Jak można się spodziewać, jesteśmy wielkimi miłośnikami psów. Oboje zaczęliśmy naszą przygodę z psem od boksera. Ja (Kees) w Holandii i Kamila w Warszawie (Polska). Poznaliśmy się w 2003 roku i początkowo jako dobrzy przyjaciele, w końcu wyrośliśmy na parę. Ponad 20 lat byłem żonaty i miałem hodowlę (Hovawartów) o nazwie Houwaert's. Swój pierwszy miot bokserów miałem jako 12-letni nastolatek mieszkający jeszcze w domu. Kamila miała własną hodowlę (Dla Ciebie) w Polsce. W tej hodowli Kamila wyhodowała 4 mioty bokserów. Po tym, jak zostaliśmy parą, Kamila zamieszkała w Holandii i postanowiliśmy kontynuować hodowlę w Holandii pod nazwą Houwaert's. Dla Kamili duża zmiana, aby przeprowadzić się z Polski do Holandii.

Dzielimy wielką pasję; szkolenie psów. Dzięki temu osiągnęliśmy dobre wyniki. Możesz dowiedzieć się więcej na ten temat na naszej stronie.
Jako nazwę strony wybraliśmy dla „www.superboxer.org”. Ta nazwa brzmi bardziej międzynarodowo i dlatego lepiej nam pasuje. Ponadto głównym powodem wyboru nazwy był wybór „emocjonalny”. Pierwszy sportowy pies i suka hodowlana Kamili, Zuela, otrzymała przydomek super bokser!

Dobra socjalizacja to początek, dobra podstawa. Podstawa niezbędna w dalszym życiu psa i jego otoczeniu. Staramy się w miarę możliwości jak najlepiej socjalizować wyhodowane przez nas szczenięta. Najlepiej z przyszłymi właścicielami. Nasz program socjalizacji stosowałem od pierwszego miotu. Przeczytaj, obejrzyj i ciesz się specjalnie napisanym artykułem na stronie.

Oczywiście zwracamy również dużą uwagę na zdrowie i wygląd boksera. Wszystkie wyniki naszych psów można znaleźć na tej stronie. Dlatego hodujemy TYLKO z psami kontrolowanymi. Często z samcami z całej Europy, aby uzyskać dobre i nowe linie.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Skontaktuj się z nami, zapraszamy serdecznie!

 

kees aan zeeKamils Jahressieger TGs

Kees Magic Bayka